DESPRE NOIPRODUSESERVICIIDESCARCĂSUPORTCARIERE
CARIERE
  - Internship
  - Agenţi distribuţie

          English version

Cariere la DIEL

Ce îţi poate oferi DIEL?
  • Să lucrezi şi să te perfecţionezi în domenii de înaltă tehnologie;
  • Să faci parte dintr-o echipă tânără şi dinamică;
  • Să lucrezi într-un mediu dinamic şi competitiv;
  • Să beneficiezi de condiţiile unui mediu profesional de dezvoltare şi de un salariu motivant.

Ce responsabilităţi vei avea?
  • Dezvoltarea de noi produse;
  • Întreţinerea produselor existente;
  • Dezvoltarea de instrumente de testare şi depanare pentru aplicaţiile existente.

Cerinţe generale
  • Studenţi sau absolvenţi din învăţământul tehnic (calculatoare sau electronică şi telecomunicaţii), informatică sau informatică economică;
  • Spirit de comunicare necesar atât în relaţiile cu colegii cât şi cu clienţii;
  • Abilităţi de a lucra în domeniul IT, baze de date şi alte aplicaţii software.

Cerinţe speciale pentru Analist Programator
  • experienţă în lucrul cu baze de date Visual Fox, SQL;
  • cunoştinţe de programare în Visual Basic şi .NET;

Constituie avantaj:
  • experienţa anterioară în proiecte din domeniul informaticii economice;
  • cunoştinţele economice;
  • cunoaşterea limbii engleze;
  • permis conducere cat. B.

Trimite C.V.- ul tău însoţit de o scrisoare de intenţie la adresa: cariere@diel.ro

Contabilizat.ro